Penzion Novy Svet

ubytovanie Arnoltice u Decina
 

** Penzion Novy Svet / ubytovanie Arnoltice u Decina

Penzion Arnoltice u Decina Novy Svet
Penzión Nový Svet sa nachádza v malebnej krajine Českosaského Švajčiarska. Ponúka Vám možnosť štýlového ubytovania a rekreácie v krásnom prostredí národného parku v obci Ružová. Celý penzión je nefajčiarsky. Chalupa je bývalý statok z roku 1846, ktorý vybudovala a niekoľko desaťročí obývala rodina Dinnebierových.

Ružová penzión Nový Svet hotel ubytovanie:
K dispozícii Vám sú 4 izby, každá s vlastným sociálnym zariadením. Izby sú dvoj až štvorposteľové s možnosťou prístelky. Možnosť raňajok.

Arnoltice Ružová penzión Nový Svet stravovanie: 
V prízemí penziónu sa nachádza kuchyňa a útulná jedáleň s kachľovou pecou, ktorú možno využiť aj oko spoločenskú miestnosť. K dispozícii je rýchlovarná kanvica, elektrický sporák, chladnička a záhradný gril. Neďaleko, cca 1,5 km od chalupy je aj reštaurácia.

Penzión Ružová Nový Svet hotel služby:
Nefajčiarske prostredie, spoločenské hry nielen pre Vaše deti. V areáli je možnosť bezpečného parkovania pre všetkých ubytovaných hostí. Pre Vašu potrebu v penzióne nájdete aj dennú tlač a časopisy. Chalupa je vykurovaná drevom - krbovými kamny. K objektu prilieha cca 6000 m2 pozemku ktorého menšiu časť tvoria oplotené parkovisko, vonkajšia terasa, pieskovisko a ohnisko s posedením a väčšia časť slúži ako pasienok pre kone.

Hotel penzión Arnoltice Nový Svet aktivity:
Penzión je ideálny pre všetkých, ktorí očakávajú kľud a pohodu za prijateľnú cenu. Možnosť večerného grilovania, posedenie v záhrade a návštevy miest, ktoré stoja za to vidieť. Dečínsky zámok, múzeum Dečín, Mestské divadlo, koncerty vážnej hudby v Srbskej Kamenici, Ružovský vrch, tiesňavy vo Hrensku, Pravčická brána. Arnoltické steny - krásna dolina obklopená pieskovcovými skalami a lesy, skalné hrady Falknštejn a Šaunštejn. K dispozícii Vám je športová jazdiareň Všemily, golf areál Janov, plavecký areál Dečín, zimný štadión Dečín, Adrenalín park Jánská, skalné bloky a v okolí lyžiarske vleky.

Pri rekonštrukcii roku 2002 sa noví majitelia snažili zachovať pôvodnú podobu chalupy a nepoužívať umelé materiály. Nájdete tu prevažne drevo, kov a kameň miestneho pôvodu - pieskovec.
Penzion Arnoltice u Decina Novy Svet - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Arnoltice u Decina Novy Svet - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Arnoltice u Decina Novy Svet - k dispozícii letná terasaPenzion Arnoltice u Decina Novy Svet - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Arnoltice u Decina Novy Svet - Izby s vlastnou toaletouPenzion Arnoltice u Decina Novy Svet - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: